Dezynfekcja lokali usługowych warszawa

Zabiegi dezynfekcji – walka z koronawirus COVID-19 Warszawa

 • Dojazd GRATIS – Warszawa i okolice!
 • Wystawiamy protokoły
 • Ozonowanie do 3000m2
 • Zamgławianie
 • Opryskiwanie lub przecieranie powierzchni środkami dezynfekującymi

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje, rodziny i pracowników! Wybierając skuteczną dezynfekcję lokali usługowych w Warszawie, możesz zapomnieć o problemach związanych z bezpieczeństwem i czystością w danym miejscu.

W jaki sposób może przebiegać dezynfekcja lokali usługowych w Warszawie?

Tradycyjny

Tradycyjny sposób dezynfekcji lokali usługowych w Warszawie polega na ręcznym przecieraniu atestowanymi środkami wszystkich powierzchni, które mogą być dotykane – klamki, drzwi, biurka, całe łazienki oraz kuchnie.

Zamgławianie

Dezynfekcja przeprowadzana za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Dezynfekcja lokali usługowych Warszawie to bardzo skuteczna metoda, głównie z uwagi na swoją dokładność. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępnie zakamarki pomieszczeń.

Ozonowanie

Główny Inspektorat Sanitarny akceptuje dezynfekowanie pomieszczeń z wykorzystaniem generatorów ozonu, w uzasadnionych przypadkach np. kiedy w pomieszczeniu przebywała osoba z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19, dlatego, że jest to metoda doraźna. Z uwagi na oficjalne wytyczne, wprowadziliśmy do swojej oferty również taki sposób dezynfekcji lokali usługowych. Warszawa jest miastem, w którym taka możliwość jest dostępna.

Zamgławianie

Dezynfekcja i odgrzybianie za pomocą dyfuzji suchej i niewidocznej mgły przy pomocy naszych urządzeń, to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z patogenami i szkodnikami. Drobna mgła z preparatu dezynfekującego, ulega zawirowaniu i dociera w najbardziej niedostępne zakamarki pomieszczeń, urządzeń, czy zbiorników czyniąc zabieg bardzo skutecznym. Przeprowadzone po zbiegach dezynfekcji badania laboratoryjne (wymazy czystościowe) potwierdzają celowość zastosowania naszych urządzeń w walce z grzybami, pleśniami, bakteriami i wirusami. “Sucha mgła” (średnia wielkość około 10µm, max 50µm) – czyli sposób rozpylania preparatu biobójczego – w znacznym stopniu poprawia zasięg działania preparatu, a co za tym idzie obszar jego penetracji.

Ozonowanie

Ozonowanie to sposób przeprowadzania dezynfekcji lokali usługowych w Warszawie bez użycia środków chemicznych, gdzie czynnikiem biobójczym i wirusobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających. Dlaczego warto wybrać taki sposób dezynfekcji lokali usługowych? Warszawa jest miastem, w którym coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z takiej opcji z uwagi na jej skuteczność. Ozon niszczy zarazki zdolne do przeżywania na powierzchni obiektów nieożywionych, co zapobiega ich transmisji. Ozonowanie pomieszczeń, w których gromadzą się ludzie, znacznie ogranicza rozprzestrzenianie się chorób (np. grypy). W tym celu należy systematycznie dezynfekować ozonem mieszkania, szkoły, biura, placówki handlowe i pomieszczenia w placówkach służby zdrowia: szpitale, sale chorych, przychodnie, sale operacyjne, gabinety zabiegowe, korytarze, co zapobiega infekcjom i zakażeniom. Ozonowanie jest skuteczną metodą walki z wirusami osłonkowymi, do których należą koronawirus. Ozon wykorzystywany podczas dezynfekcji lokali usługowych w Warszawie rozbija cząsteczki lipidowe w miejscu ich podwójnych lub potrójnych wiązań, niszcząc w ten sposób osłonkę lipidową, która jest im potrzebna do kolejnej infekcji.

Czytaj więcej

Dezynfekcja lokali usługowych, Warszawa — gdzie możemy zastosować powyższe rozwiązania?

 • Dezynfekcja biur
 • Dezynfekcja lokali usługowych
 • Dezynfekcja magazynów, hal produkcyjnych
 • Dezynfekcja obiektów kulturalnych (kina, teatry, domy kultury)
 • Dezynfekcja przedszkoli
 • Dezynfekcja klubów sportowych, klubów fitness
 • Dezynfekcja samochodów, autobusów, autokarów
 • Dezynfekcja hoteli
 • Dezynfekcja mieszkań i domów

Profesjonalna dezynfekcja lokali usługowych – Warszawa

Możliwość skutecznej dezynfekcji lokali usługowych w Warszawie jest tak popularna ze względu na rygorystyczne wymagania dotyczące czystości i bezpieczeństwa. Lokale usługowe to szczególne miejsca, w których naraz może gromadzić się wiele osób. Umożliwi to świadczenie różnorodnych usług, ale może także nieść za sobą poważne zagrożenia, szczególnie w czasach pandemii. Duże skupiska ludzi przebywających w małej odległości od siebie to szczególne zagrożenie roznoszeniem różnorodnych chorób. Może się to odbywać w sposób niepozorny, jaki trudno jest zauważyć – do groźnego zakażenia może wystarczyć dotknięcie wcześniej używanego przez kogoś przedmiotu, takiego jak np. klamka. Trudno więc uniknąć korzystania z ogólnodostępnej przestrzeni, przeznaczonej do użytku klientów w danym przedsiębiorstwie. Jak więc uniknąć rozprzestrzeniania się groźnych dla zdrowia zarazków? Wygodnym rozwiązaniem jest dezynfekcja lokali usługowych. Warszawa jest miejscem Twojej działalności? Skorzystaj z naszej oferty i podnieś bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów dzięki szybkiej i skutecznej dezynfekcji dużych powierzchni.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo – dezynfekcja lokali usługowych Warszawa

Wspólne bezpieczeństwo jest wyjątkowo istotną kwestią szczególnie w dobie pandemii, kiedy to każde wyjście może być podszyte pewnym strachem o zdrowie swoje oraz najbliższych. Z tego powodu tak ważne jest zachowanie odpowiedniego poziomu czystości, również jeśli chodzi o szkodliwe wirusy oraz bakterie. Dezynfekcja lokali usługowych w Warszawie to skuteczne rozwiązanie, które pozwala zwalczyć tego typu zagrożenia.